Wychowanie fizyczne ZAPRASZA!


Podejmując studia na kierunku WYCHOWANIE FIZYCZNE – studia nauczycielskie i wybierając jedną z możliwych specjalizacji – JEŹDZIECTWO lub ZAPASY zdobędziesz dodatkowo uprawnienia instruktora zapasów lub  tytuł instruktora jazdy konnej PZJ i nie tylko.

Dzięki przedmiotom z dziedziny nauk o zdrowiu i kulturze fizycznej,  nauk społecznych, biologicznych oraz zajęciom praktycznym pod opieką utytułowanych mistrzów sportu, przygotujemy Cię do pracy w placówkach oświatowych i profesjonalnych klubach.

Gruntowna wiedza, którą przekażą Ci profesjonaliści i pasjonaci jeździectwa pozwoli Ci zbudować własną karierę w tym obszarze, przygotuje Cię do pełnienia funkcji instruktora jazdy konnej PZJ, prowadzenia działalności rekreacyjno-usługowej oraz zarządzania ośrodkiem jeździeckim. Studiując w Naszej Uczelni będziesz miał także możliwość zdobycia uprawnień sędziowskich i gospodarza toru.

Natomiast kanony zapaśnictwa w teorii i praktyce przybliżą Ci znani mistrzowie europejskich i światowych aren oraz działacze Polskiego Związku Zapaśniczego. To pozwoli Ci na rozwinięcie talentu, a po zakończeniu kariery sportowej z powodzeniem odnajdziesz się w roli szkoleniowca zapasów.

Olsztyńska Szkoła Wyższa zaprasza wszystkich miłośników sportu. Decydując się na kontynuację nauki na studiach podyplomowych, będziesz miał możliwość zdobycia uprawnień trenera II klasy. ZAPRASZAMY.