Rada Konsultacyjna ds. Społeczno-Gospodarczych

Skład osobowy Rady Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych

w Wyższej Szkole Informatyki i Ekonomii TWP w Olsztynie
 

  • Zdzisław Fadrowski – Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Dyrektor Departamentu Kultury i Edukacji,
  • Tomasz Szarek – Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie, Wicedyrektor ds. Funduszy Europejskich,
  • Krzysztof Marek Nowacki – Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty,
  • Barbara Antczak – dyrektor, Wydział Kształcenia, Wychowania i Opieki w Kuratorium Oświaty w Olsztynie,
  • Waldemar Żakowski - Wicedyrektor Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli,
  • Justyna Sarna-Pezowicz – Urząd Miasta Olsztyna, Zastępca Dyrektora Wydziału Strategii i Funduszy Europejskich,
  • Wiesława Przybysz – dyrektor, Regionalny Ośrodek Pomocy Społecznej w Olsztynie,
  • Błażej Gawroński – Dyrektor Miejskiego Zespołu Profilaktyki i Terapii Uzależnień  w Olsztynie,
  • Marek Kulwicki – Dyrektor Zakładu Karnego w Barczewie,
  • Dagmara Iwaniuk – kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Kętrzynie; członek Rady Powiatu w Kętrzynie,
  • Aneta Pietrzyk-Hornicka – dyrektor Przedszkola Niepublicznego „Miś Uszatek” w Kętrzynie, członek Rady Powiatu w Kętrzynie,
  • Piotr Koprucki – Dyrektor Banku Żywności w Olsztynie,
  • Stefan Procyk – dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie,
  • Ewa Grygieńcza-Domejko -  kurator specjalista w Zespole Kuratorskiej Służby Sądowej nr 1 w Olsztynie ds. rodzinnych i nieletnich,
  • Tomasz Wójtowicz – Dyrektor, Departament Finansowania Handlu w Centrali m-Bank w Warszawie,
  • Elżbieta Lorek – Kierownik Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Badań Regionalnych Urzędu Statystycznego w Olsztynie,
  • Bartłomiej Głuszak – Prezes Zarządu Federacji Organizacji Socjalnych Woj. Warmińsko-Mazurskiego (FOSa),
  • Jarosław Michalak – Dyrektor Fabryki Michelin w Olsztynie,
  • Piotr Konopka – Dyrektor personalny Michelin Polska,
  • Katarzyna Dalba –Kierownik Centrum Rekrutacji Michelin Polska,
  • Igor Gumiński – Dyrektor TVP3 Olsztyn S.A.,
  • Leszek Sobański – Prezes Radia Olsztyn,
  • Agnieszka Wasześcik – TV Mazury,
  • Piotr Wasześcik – TV Mazury,
  • Justyna Szczuczko – dyrektor handlowy w firmie Auto Land Polska,
  • Marek Domin – prezes Zakładów Mięsnych Warmia,
  • Andrzej Fetliński – FOOD Concept,
  • Paweł Sadowski – Dyrektor Zakładu Elektronicznej Techniki Obliczeniowej w Olsztynie,
  • Aleksander Jarmołkowicz – Wiceprezes Zarządu „Sprint” w Olsztynie,
  • Jarosław Krawczyk – Firma Internetowa „Sterta” w Olsztynie,
  • Monika Kośko – „URSUS” Dobre Miasto,
  • Tomasz Stryjewski – ERBUD S.A., Dyrektor ds. kontroli i audytu wewnętrznego,
  • Monika Falej – Przewodnicząca Rady Organizacji Pozarządowych w Olsztynie,
  • Andrzej Brykała – konsultant ds. osób niepełnosprawnych,  MOPS Olsztyn,
  • Płk. Przemysław Kuźmiński – były komendant Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie, obecnie wykładowca w Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie,
  • Joanna Szkatuła – Szkolny Organizator Rozwoju Edukacji, Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku,
  • Zofia Danielak – Dyrektor, Przedszkole Miejskie nr 13 w Olsztynie,
  • Ewa Łukasiewicz-Gołębiowska – Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 3 w Olsztynie,
  • Jan Otremba – Prezes Polskiego Związku Niewidomych oddział w Ostródzie; członek Powiatowej Społecznej Rady ds. osób niepełnosprawnych przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Ostródzie,
  • Małgorzata Gałęziowska – Kustosz Dyplomowany w Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie, kierownik działu historii i etnografii,
  • Stefan Migus – Przewodniczący Warmińsko-Mazurskiego Związku Ukraińców w Polsce,
  • Marek Jarmołowicz – dziennikarz Radia ZetGold,
  • Waldemar Klocek – Prezes Zarządu Okręgowego Przedsiębiorstwa Geodezyjno-Kartograficznego w Olsztynie,
  • Adrian Pietnoczka – Prezes Zarządu firmy Netland Sp. z o.o.,
  • Aleksandra Sobieraj-Błotniak – Niepubliczny Ośrodek dla Młodzieży 67,
  • Iwona Rudowska – Stowarzyszenie Młodzieży „Rekord”,
  • Mariusz Nepelski – Podinspektor Policji, profesor nadzwyczajny Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie,
  • Dominik Hryszkiewicz – Nadkomisarz Policji, Dyrektor Instytutu Nauk Społecznych Wydziału Administracji Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie,
  • Dariusz Człapiński – Rektor WSIiE TWP,
  • Anna Michalczyk – Dziekan Wydziału Nauk Społecznych – WSIiE TWP,
  • Agnieszka Górska – Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Kętrzynie – WSIiE TWP.