Promocje

APLIKUJ ONLINE

ZOBACZ NASZ OFERTĘ EDUKACYJNĄ

 

rok akademicki 2021/2022

Chcesz ponownie rozpocząć naukę u nas na studia I lub II stopnia? Czeka na ciebie 500 zł rabatu od kwoty opłaty za pierwszy rok akademicki, 0 zł wpisowego i 0 zł opłat administracyjnych– promocja skierowana jest do osób, które ukończyły studia stacjonarne lub niestacjonarne I lub II stopnia w Olsztyńskiej Szkole Wyższej w dniach 21-29 września 2021 roku i chcą ponownie rozpocząć naukę w Olsztyńskiej Szkole Wyższej. Regulaminu promocji dla absolwentów

 

“3 x 0 zł” REKRUTUJĄC się w dniach 01-30 września 2021 r. zyskujesz 0 zł opłaty administracyjnej, 0 zł opłaty rekrutacyjnej i 0 zł za pierwszą ratę studiów! Sprawdź regulamin promocji!

 

ABSOLWENCIE OSW im. Rusieckiego lub WSIiE TWP! Chcesz ponownie rozpocząć naukę u nas na studia I lub II stopnia? Czeka na ciebie 500 zł rabatu od kwoty opłaty za pierwszy rok akademicki, 0 zł wpisowego i 0 zł opłat administracyjnych. Warunki promocji.

 

Bezpłatny kurs językowy + zniżka na 1 rok studiów. Czytaj więcej (promocja dotyczy studentów spoza UE, nie posiadających Karty Polaka)

 

rok akademicki 2020/2021


SPRAWDŹ, JAKIE KORZYŚCI CZEKAJĄ NA CIEBIE!

„0 zł opłaty administracyjnej, 0 zł wpisowego oraz 20% zniżki na jeden rok akademicki 2020/2021 dla absolwentów Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii TWP i Olsztyńskiej Szkoły WYższej im. Józefa Rusieckiego chcących kontynuować naukę na studiach I lub II stopnia w Olsztyńskiej Szkole Wyższej w roku akademickim 2020/2021

 

Studiuj za połowę! Studiuj jednocześnie dwa kierunki! Drugi kierunek za 1/2 czesnego! (dotyczy niższej kwoty).

 

Oszczędzaj czas i pieniądze! Na wybranym kierunku możesz zdobyć wiedzę w zakresie dwóch lub więcej grup przedmiotów. Każda kolejna grupa przedmiotów tylko za 1/3 czesnego!

 

RODZINNE STUDIA! Jeżeli na uczelni studiują osoby spokrewnione: rodzeństwo, małżeństwo, rodzice, dzieci, to każdej z tych osób na czas równoległych studiów kwotę opłaty rocznej obniża się o 5%!
Obniżenie czesnego następuje od miesiąca złożenia wniosku przez studenta.

 

Polecane strony