Aktualności
  • Jesteś tutaj:
  • Aktualności /
  • Absolwenci najlepszą wizytówką Uczelni

Absolwenci najlepszą wizytówką Uczelni

2017-07-26

Wręczenia dyplomów licencjackich i magisterskich jest ważnym wydarzeniem w życiu studentów i uczelni. W uroczystości na Wydziale Zamiejscowym w Kętrzynie (21.07.2017 r.) jak i na Wydziale Nauk Społecznych (22.07.2017 r.) uczestniczyli nauczyciele akademiccy, w tym promotorzy prac dyplomowych, a także pracownicy administracji oraz zaproszeni goście. Niezaprzeczalnie jednak najważniejszymi osobami tego dnia byli sami Absolwenci i towarzyszący im ich Najbliżsi. Po trzyletnich studiach pierwszego stopnia, a w wielu przypadkach kontynuacji kształcenia na studiach drugiego stopnia, przyszedł czas na weryfikację zdobytej wiedzy i umiejętności w miejscach codziennych obowiązków zawodowych.

 

Radosną i zarazem rodzinną atmosferę przy wręczaniu dyplomów uwieczniły wspólne zdjęcia. Są one potwierdzeniem fragmentu przemówienia rektora dra Dariusza Człapińskiego, że „w czasie studiów liczy się nie tylko twarda wiedza, ale także poznanie wielu ciekawych ludzi, czasami zawiązanie trwałych przyjaźni. I to jest ta wartość dodana. W życiu liczą się nie tylko dyplomy, ale także relacje i spotkania z innymi osobami”.

 

Wszystkim Absolwentom życzymy, by otrzymanie dyplomu ukończenia studiów pierwszego bądź drugiego stopnia pomogło w realizacji zamierzonych celów, spełnieniu planów i marzeń oraz w pogłębieniu radości życia.

 

Kandydatów na studia zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dydaktyczną.

 

Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym okniestudia I i II stopnia

Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym okniestudia podyplomowe

 

 

Więcej zdjęć na FB.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<< Powrót