Dyżury wykładowców

Rok akademicki 2021/2022


Wydział Nauk o Zdrowiu

Kontakt z wykładowcami – mailowy, możliwość umówienia spotkania na MSTeams

dr inż. Katarzyna Boradyn – kierownik Katedry Kosmetologii

  • Piątek 10.00 – 11.30
  • MS Teams – w terminach zjazdów

dr Jadwiga Cyganiuk – Kierownik Katedry Wychowania Fizycznego

  • Piątek 10.00 – 11.30, w terminach zjazdów realizowanych w bezpośrednim kontakcie
  • MS Teams – w terminach zjazdów

dr Dorota Bartnicka

  • 30.10.2021 – godz. 9.40-11.20
  • 18.12.2021 – godz. 13.00-15.00
  • 22.01.2022 – godz. 15.00-16.40
  • 6.02.2022 – godz. 10.30-11.30
  • 19.02.2022 – godz. 11.10-12.30

mgr Monika Krupa

  • 12.02.2022 – godz.11.15-12.45

Wydział Humanistyczno-Społeczny

dr Magdalena Baranowska

  • 26.02 – godz. 10.20-11.20
    oraz na długich przerwach

dr Dorota Barnicka

  • 24.10.2021 – godz. 11.10 13.20
  • 28.11.2021 – godz. 12.50-14.30
  • 11.12.2021 – godz. 13.00-15.00
  • 15.01.2022 – godz. 12.50-14.00
  • 12.02.2022 – godz. 11.10-13.00
prof. Wasyl Bilczak
  • 23.10.2021 – godz. 09:30-11:00
  • 28.11.2021 – godz. 08:00-09:30
  • 12.12.2021 – godz. 15:00-16:30
  • 15.01.2022 – godz. 15:00-16:30
  • 27.02.2022 – godz. 09:30-11:00
dr Janusz Bryk
  • 11.12.2021 – godz. 14.00-15.00
  • 12.02.2022- godz. 13.00- 14.00

Jan Chojnowski

  • 23.10.2021
  • 07.11.2021
  • 19.12.2021
  • 15.01.2022
  • 13.02.2022

mgr Michał Cupiał

  • 23.10.2021 – godz. 9:50-11:20
  • 06.11.2021 – godz. 9:50-11:20
  • 19.12.2021 – godz. 13:30-15:00

mgr Anna Dokurno

29.01.2022 – godz. 11.20 – 12.50
13.02.2022 – godz. 11.20 – 12.50

dr Adam Dolny

  • 24.10.2021 – godz. 16:30 – 17:30
  • 06.11.2021 – godz. 10:00 – 11:00
  • 28.11.2021 – godz. 18:10 – 19:10
  • 12.12.2021 – godz. 16:30 – 17:30
  • 16.01.2022 – godz. 16:30 – 17:30
  • 30.01.2022 – godz. 18:10 – 19:10
  • 12.02.2022 – godz. 12:00 – 13:00
  • 27.02.2022 – godz. 18:10 – 19:10

dr Stanisław Ejdys

  • konsultacje odbywają się godzinę przed zajęciami, we wszystkich terminach realizacji przedmiotu

mgr Tomasz Fesnak

  • 24.10.2021 – godz. 16:30-17:15
  • 28.11.2021 – godz.  16:30-17:15
  • 12.12.2021 – godz.  12:30-13:15
  • 15.01.2022 – godz.  9:30-10:15
  • 26.02.2022 – godz. 11:10-11:55

dr Andrzej Fetliński

  • 02.10.2021 – godz. 16:30-17:30
  • 23.10.2021 – godz. 11:10-11:40
  • 24.10.2021 – godz. 14:50-15:30
  • 06.11.2021 – godz. 14:00-15:00
  • 07.11.2021 – godz. 14:00-15:00
  • 27.11.2021 – godz. 12:30-13:30
  • 28.11.2021 – godz. 13:00-14:00
  • 11.12.2021 – godz. 12:30-13:00
  • 12.12.2021 – godz. 15:00-16:00
  • 15.01.2022 – godz. 15:00-16:00
  • 26.02.2022 – godz. 11:10-11:40

dr Marek Garbowski

  • 22.01.2022 – godz.13.00 – 14.00
  • 02.10.2021 – godz.15:40 – 16.40
  • 07.11.2021- godz.15:00 – 16.00
  • 27.11.2021- godz.11.20 – 12.20
  • 12.12.2021- godz.13.00 – 14.00
  • 16.01.2022- godz.15.00 – 16.00
  • 30.01.2022- godz.09.45 – 10 -45 i 13.00 – 14.00
  • 13.02.2022- godz.11:30-12:30
  • 27.02.2022- godz.15:40 – 16.40 i 14:10 – 15.10

dr Łukasz Jędrzejczyk

  • 28.11.2021 – godz. 10:00 – 11:00
  • 30.01.2022 – godz. 08:40 – 09:40
  • 13.02.2022 – godz. 14:00 – 15:00

dr Dariusz Jurczak

  • 11.12.2021  – godz. 16.30 – 17.30
  • 12.02.2022 – godz. 13.20 – 14.50
  • indywidualne terminy ustalane mailowo: dariusz.jurczak@edu.pl

dr Wojciech Jurkiewicz

  • piątki w godzinach: 12.00- 13.00
  • w terminach zjazdów w godzinach: 12.50-13.50

dr Łucja Kabzińska

  • 03.10.2021- godz. 10.50 – 11.20
  • 23.10.2021- godz. 12.50 – 13.30
  • 06.11.2021- godz. 18.10 – 18.40
  • 07.11.2021- godz. 11.10 – 11.40
  • 28.11.2021- godz. 14.50 – 16.40
  • 15.01.2022- godz. 12.20 – 13.20
  • 16.01.2022- godz. 12.20 – 13.20
  • 29.01.2022- godz. 12.50 – 13.30
  • 30.01.2022- godz. 09.00 – 09.40
  • 13.02.2022- godz. 14.30 – 15.50
  • 27.02.2022- godz. 14.30 – 15.00
  • 12.03.2022- godz. 09.30 – 10.30
  • 13.03.2022- godz. 16.00 – 16.40
  • 27.03.2022- godz. 09.00 – 09.40
  • 02.04.2022- godz. 12.00 – 13.20

dr Szymon Kisiel

  • 29.10.2021 – godz.  16.00
  • 7.11.2021 – godz. 15.00
  • 5.12.2021 – godz.  15.00
  • 16.01.2022 – godz.  17.00
  • 04.02.2022 – godz.  15.00

dr Małgorzata Kobylińska

  • 7.11.2021 – godz. 9.00-9.40
  • 8.01.2022 – godz. 18.00-18.45 Ms Teams (kod zespołu zostanie przesłany studentom)
  • 16.01.2022 – godz. 12.35-13.20

dr hab. Ewa Kujawska-Lis

  • 23.10.2021 – godz. 8.00-9.30
  • 6.11.2021 – godz. 11.50-13.20
  • 11.12.2021 – godz. 16.30-18.00
  • 12.02.2022 – godz. 13.00-14.30

dr Elżbieta Lorek

  • 24.10.2021 – godz. 12.50-13.20
  • 06.11.2021 – godz. 14.50-15.35
  • 07.11.2021 – godz. 12.50-13.20
  • 28.11.2021 – godz. 14.50-15.35
  • 12.12.2021 – godz. 14.50-15.35
  • 15.01.2022 – godz. 14.50-15.35
  • 16.01.2022 – godz. 12.50-13.20
  • 29.01.2022 – godz. 12.50-13.20
  • 12.02.2022 – godz. 15.45-16.30
  • 13.02.2022 – godz. 12.50-13.20

dr Markowski Lesław

  • 23.10.2021 – godz. 12.00-13.00
  • 07.11.2021 – godz. 08.40-09.40
  • 27.12.2021 – godz. 13.00-14.00
  • 11.12.2021 – godz. 14.00-15.00
  • 15.01.2022 – godz. 08.40-09.40
  • 12.02.2022 – godz. 10.20-11.20

dr Adam Marzewski

  • 23.10.2021 – godz. 13.00 – 14.30
  • 07.11.2021 – godz. 15.00 – 16.30
  • 12.12.2021 – godz. 10.00 – 11.30
  • 15.01.2022 – godz. 9.30 – 11.00
  • 13.02.2022 – godz. 13.00 – 14.30

dr Michalczyk Anna

  • 2021.10.02 – godz. 15:00 – 15:30
  • 2021.11.07 – godz. 14:00 – 15:00
  • 2021.12.11 – godz. 12:50 – 13:20
  • 2022.01.30 – godz. 13:00 – 14:00
  • 2022.02.26 – godz. 14:50 – 15:30

Inne terminy po uzgodnieniu anna.michalczyk@osw.edu.pl
Kontakt online: platforma MS Teams, moodle

dr Milena Mróz

  • 07.11.21 – godz. 11.15-12.45
  • 12.12.21 – godz. 11.15-12.45
  • 16.01.22 – godz. 11.15-12.45
  • 13.02.22 – godz. 11.15-12.45

mgr Tomasz Miroński

  •  3.10.2021 – godz. 16:35-17:35 sala 202
  •  06.11.2021 – godz. 13:55-14:55 sala 202
  •  11.12.2021 – godz. 13:55-14:55 sala 202
  •  15.01.2022 – godz. 10:00-11:11 sala 202
  •  13.02.2022 – godz. 10:00-11:11 sala 202

 dr Katarzyna Piecha-Śmieszka

  • 30.01.2022 – godz. 12.20-13.20

dr Katarzyna Pietrzak-Kaszubska

  • 16.01.2022 – godz. 14.50 -15.50
  • 13.02.2022 – godz. 17.15 -18.15
dr Anna Prusik
  • 12.02.22 – godz. 12:50-13:20
  • 26.02.22 – godz. 12:50-13:20
mgr Ludmiła Rafalska
  • konsultacje w terminach zjazdów

dr Zdzisław Rapacki

  • 28.11.2021 – godz. 11.50 -13.20
  • 30.01.2022 – godz. 13.00 – 14.30
  • 27.02.2022 – godz. 12.50 – 13.20 oraz 18.10 – 19.10
dr Anna Rolka
  • konsultacje  w dniach zajęć dydaktycznych, po zakończeniu zajęć

mgr Iwona Sieluk

  • 2.10.2021
  • 23.10.2021
  • 6.11.2021
  • 27.11.2021
  • 11.12.2021
  • 29.01.2022
  • 12.02.2022

dr Wojciech Sobina

Ekonomia II st  2 rok  ZZL

  • 22.10.2021 – godz. 15:00 – 16:00
  • 06.11.2021 – godz. 12:50 – 13:20
  • 20.11.2021 – godz. 12:00 – 13:00
  • 18.12.2021 – godz. 12:00 – 13:00
  • 29.01.2022 – godz. 15:00 – 16:00
  • 12.02.2022 – godz. 15:00 – 16:00

Ekonomia I st  3 rok RiF

  • 29.01.2022 – godz. 18:00 – 19:00
  • 12.02.2022  – godz. 12:50 – 13:20
  • 26.02.2022 – godz. 12:50 – 13:20

mgr Joanna Stempińska

  • 23.10.2021 – godz. 11.20 – 13.10
  • 28.11.2021 – godz. 10.20 – 11.20
  • 11.12.2021 – godz. 10.20 – 11.20
  • 16.01.2022 – godz. 10.20 – 11.20
  • 13.02.2022 – godz. 11.20 – 13.10

dr Roman Sokulski

  • 02.10.2021 – godz. 16.30 – 17.30
  • 07.11.2021 – godz. 12.50 – 13.50
  • 12.12.2021 – godz. 18.10 – 19.10
  • 30.01.2022 – godz. 9.30 – 10.30
  • 13.02.2022 – godz. 18.10 – 19.10

dr Joanna Szkatuła

  • 11.12.2021 – godz. 11.20-12.50
  • 16.01.2022 – godz. 12.50- 13.20
  • 29.01.2022 – godz. 11.20-12.50
  • 19.02.2022  – godz. 12.50- 13.20
  • 26.02.2022 – godz. 12.50- 13.20

dr Stanisław Szmitka

  • 23.10.2021 – godz. 1250 – 1320
  • 24.10.2021  – godz. 1115 – 1215
  • 06.11.2021 – godz. 1300 – 1400
  • 07.11.2021 – godz. 800 –  900
  • 27.11.2021 – godz. 800 –  900 
  • 11.12.2021 – godz. 1130 – 1230
  • 12.12.2021 – godz. 1500 – 1600
  • 16.01.2022 – godz. 1250 – 1320
  • 30.01.2022 – godz. 1250 – 1320
  • 13.02.2022 – godz. 1250 – 1320
  • 27.02.2022 – godz. 800 –  900              

mgr Teresa Szymańska

  • 6.02.2022 – godz. 14.50 – 15.50

mgr Jeffrey Taylor

  • każdy czwartek, od godz. 8.00

dr Maria Truszkowska

  • 23.10.2021 – godz. 14.50- 15.50
  • 07.11.2021 – godz. 8.40- 9.40
  • 11.12.2021 – godz. 10.20- 11.20
  • 15.01.2022 – godz. 18.10-19.10
  • 26.02.2022 – godz.12.50- 13.50

dr Mariusz Wawrzyniak

  • 23.10.2021 – godz.9.30.10.30
  • 07.11.2021 – godz.12:50-13:50
  • 28.11.2021 – godz. 08:40-09:40
  • 11.12.2021 – godz.11:10-12:10
  • 16.01.2022 – godz. 12:20-13:20
  • 12.02.2022 – godz. 08:40-09:40
  • 27.02.2022 – godz.12:20-13:20

dr Piotr Wiśniewski

  • 23.10.2021 – godz. 18.00-19.00
  • 06.11.2021 – godz. 10.00-11.00
  • 11.12.2021 – godz. 12.30-13.30
  • 15.01.2022 – godz. 10.00 – 11.00
  • 27.02.2022 – godz. 13.00- 14.00

mgr Grażyna Zdanowska

  • 24.10.2021 – godz. 16:30-17:30
  • 07.11.2021 – godz. 16:30-17:30
  • 12.12.2021 – godz. 16:30-17:30
  • 16.01.2022 – godz. 8:00-9:00
  • 13.02.2021 – godz. 14:50-15:50

Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

dr Magdalena Baranowska

  • 19.12.2021 – godz. 15.35.-16.35
  • oraz na długich przerwach
dr Dorota Bartnicka
  • 4.12.2021 – godz. 11.20-13.20
  • 23.01.2022 – godz. 16.30-17.30
  • 25.01.2022 – godz. 10.30-12.00
  • 5.02.2022 – godz. 18.10-19.10
dr Janusz Bryk
  • 4.10.2021- godz. 14.00- 15.00
  • 19.12.2021 – godz. 11.30- 12.30
  • 22.01.2022 – godz. 16.30- 17.30
  • 5.02.2022 – godz.  15.00- 16.00
  • 20.02.2022 – godz. 13.00-14.00

dr Jakub Doliński

  • 11.10.2021 – godz. 9:40
  • 8.11.2021 – godz. 11:10
  • 19.12.2021 – godz. 10:30
  • 19.02.2022  – godz. 16:30
  • 24.04.2022 – godz. 14:00

dr Stanisław Ejdys

  • konsultacje odbywają się godzinę przed zajęciami, we wszystkich terminach realizacji przedmiotu

dr Marek Garbowski

  • 22.01.2022 – godz.13.00 – 14.00

dr hab. Dominik Hryszkiewicz

  • 31.10.2021 – godz. 13.00 – 14.00
  • 20.11.2021 – godz.16.30-17.30
  • 04.12.2021 – godz. 13.00-14.00
  • 22.01.2022 – godz. 11.10 – 12.10
  • 05.02.2022 – godz. 15.00 – 16.00

dr Dariusz Jurczak

  • 31.10.2021 – godz.8.00 – 8.55
  • 19.02.2022 – godz. 10.00 – 11.20

dr Łucja Kabzińska

  • 02.10.2021- godz. 12.50 – 13.30
  • 30.10.2021- godz. 12.50 – 13.20
  • 13.11.2021- godz. 11.10 – 11.40
  • 18.12.2021- godz. 11.10 – 11.40
  • 06.02.2022- godz. 12.50 – 13.30
  • 02.04.2022- godz. 12.50 – 13.20

dr Elżbieta Lorek

  • 21.11.2021 – godz.10.35-11.20
  • 05.12.2021 – godz. 11.10-11.55
  • 18.12.2021 – godz.11.10-11.55
  • 22.01.2022 – godz.12.25-13.20
  • 05.02.2022 – godz.12.25-13.20
  • 19.02.2022 – godz.11.10-11.55

dr Markowski Lesław

  • 04.12.2021 – godz. 14.00-15.00
  • 19.12.2021 – godz. 10.20-11.20
  • 22.01.2022 – godz. 12.30-13.20
  • 05.02.2022 – godz. 13.00-14.00
  • 19.02.2022 – godz. 10.30-11.20

dr Adam Marzewski

  • 17.10.2021 – godz.13.30, godz. 15.00
  • 20.11.2021 – godz. 11.15 , godz.12.45
  • 22.01.2022 – godz. 15.00 – 16.30
  • 19.02.2022 – godz.16.30 – 18.00

dr Michalczyk Anna

  • 2021-10-16, godz. 10:30 – 11:20
  • 2021-10-31, godz. 10:30 – 11:20
  • 2021-12-04, godz. 9:00 – 9:40
  • 2022-02-05, godz. 9:00 – 9:40

Inne terminy po uzgodnieniu anna.michalczyk@osw.edu.pl
Kontakt online: platforma MS Teams, moodle

mgr Tomasz Miroński

  •  17.10.2021 – godz. 11:20-12:20 sala 104
  •  17.11.2021 – godz. 11:20-12:20 sala 104
  •  04.12.2021 –  godz. 11:20-12:20 sala 104
  •  22.01.2022 – godz. 11:20-12:20 sala 104
  •  08.02.2022 – godz. 08:20-09:20 sala 104

dr Szymon Kisiel

  • 29.10.2021 – godz. 16.00
  • 07.11.2021 – godz. 15.00
  • 05.12.2021 – godz. 15.00
  • 16.01.2022 – godz. 17.00
  • 04.02.2022 – godz. 15.00

mgr Monika Krupa

  • 19.02.2022 – godz. 11.20-12.50

dr Robert Leonowicz

  • 16.10.2021 – godz. 14:50 – 15:35
  • 20.11.2021 – godz. 14:50 – 15:35
  • 18.12.2021 – godz. 11:10 – 11:55
  • 22.01.2022 – godz. 14:50 – 15:35
  • 6.02.2022 – godz. 14:50 – 15:35
  • 6.03.2022 – godz. 11:10 – 12:25
  • 23.04.2022 – godz. 11:10 – 11:55
  • 14.05.2022 – godz. 9:30 – 10:15

dr Katarzyna Pietrzak-Kaszubska

  • 23.01.2022 – godz.12.50 -13.20
  • 05.02.2022 – godz.11.20 -12.20
dr Anna Prusik
  • 18.12.21 – godz. 12:50-13:20
  • 22.01.22 – godz. 12:50-13:20
  • 20.02.22 – godz. 12:50-13:20
dr Zdzisław Rapacki
  • 17.10.2021 – godz. 15.40 – 16.40
  • 31.10.2021 – godz. 10.20 – 11.20
  • 05.12.2021 – godz. 10.20 – 11.20
  • 19.12.2021 – godz. 16.30 – 17.30
  • 06.02.2022 – godz. 9.50 – 11.20
dr Anna Rolka
  • konsultacje  w dniach zajęć dydaktycznych, po zakończeniu zajęć

dr Roman Sokulski

  • 03.10.2021 – godz. 16.30 – 17.30
  • 31.10.2021 – godz. 18.10 – 19.10
  • 20.11.2021 – godz. 16.30 – 17.30
  • 04.12.2021 – godz. 12.50 – 13.50
  • 22.01.2022 – godz. 12.50 – 13.50
  • 20.02.2022 – godz. 12.50 – 13.50

dr Joanna Szkatuła

  • 18.12.2021 – godz. 12.50- 13.20
  • 19.12.2021 – godz. 12.50- 13.20
  • 06.02.2022 – godz. 12.50- 13.20
  • 20.02.2022 – godz. 10.30- 11.20

dr Stanisław Szmitka

  • 16.10.2021 – godz. 1000 – 1100
  • 20.11.2021 – godz. 1250 – 1320
  • 18.12.2021 – godz. 1400 – 1500
  • 22.01.2022 – godz. 1400 – 1500
  • 23.01.2022 – godz. 1400 – 1500 
  • 06.02.2022 – godz. 1400 – 1500
  • 19.02.2022 – godz. 1000 – 1100
  • 20.02.2022 – godz. 1400 – 1500

dr Mariusz Wawrzyniak

  • 30.10.2021 – godz. 8:40-9:40
  • 21.11.2021 – godz. 8:40-9:40
  • 5.12.2021 – godz. 8:40-9:40
  • 23.01.2022 – godz. 12:50-13:20
  • 20.02.2022 – godz. 12:50-13:20

dr Piotr Wiśniewski

  • 02. 10. 2021 r. – godz. 10.00-11.00
  • 20. 11. 2021 r. – godz. 7.50-8.50
  • 04. 12. 2021 r. – godz. 10.00-11.00
  • 05. 02. 2022 r. – godz. 8.30-9.30

mgr Grażyna Zdanowska

  • 02.10.2021 – godz. 14:00-15:00
  • 21.11.2021 – godz. 8:30-9:30
  • 5.12.2021 – godz. 16:30-17:30
  • 23.01.2022 – godz. 14:05-15:05
  • 06.02.2022 – godz. 14:50-15:50

 

Polecane strony